Mokymai Spausdinti El. paštas

Gerbiami Asociacijos nariai,

 

Nepraleiskite progos užsiregistruoti ir gauti finansavimą mokymams. Veterinarijos farmacijos asociacija kartu su Lietuvos smulkių gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacija ketina teikti jungtinę paraišką paskelbtam kvietimui pagal priemonę „Kompetencijos LT“ ES paramai gauti. Detalesnę informaciją apie mokymus rasite prisegtuke.

 

Kviečiame iki 2016 m. spalio 29 d. darbo dienos pabaigos  informuoti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą ar ketinate dalyvauti mokymų projekte atsakydami „TAIP“.

Visiems pritarusiems dėl mokymo projekto paraiškos pateikimo, išsiųsime papildomą informaciją, kuri bus reikalinga projekto pateikimui. Kilus papildomiems klausimams prašome skambint Jums patogiu metu žemiau nurodytais kontaktais.

 

Dainius Dromantas

Projektų vadybos centras

+370 611 28449

 

Pagarbiai
Jurūnas Jonas Jablonskas
VFA prezidentas

 

2014–2020 Europos Sąjungos fondų investicijos Lietuvoje

Kompetencijos LT

 Priemonės TikslasDarbuotojų kvalifikacijos kėlimas, sudarant galimybę įmonių darbuotojams gauti aukščiausios kokybės specialiuosius mokymus. Priemone siekiama užtikrinti nuolatinį darbuotojų kvalifikacijos lygio palaikymą.

Finansuojamos veiklos

¨       Mokymai Lietuvoje ir Užsienyje – skirti įmonių arba tam tikro sektoriaus profesijų darbuotojams, kurie tiesiogiai susiję su esamomis ar būsimomis darbuotojo pareigomis.¨       Nuotoliniai mokymai, kurie gali sudaryti ne daugiau kaip 30 proc. tinkamų finansuoti projekto išlaidų.

Kas gali gauti paramą

 Privatūs juridiniai asmenys.

Projekto trukmė

 36 mėn.
Paramos lėšos Iki 60 proc. + 15 proc. d.u. kompensavimas  

Tinkamos išlaidos

¨       Mokomų asmenų tiesiogiai su projektu susijusios kelionių Lietuvoje ir į užsienį išlaidos.¨       Mokomų neįgaliųjų asmenų apgyvendinimo išlaidos.¨       Konsultacinių paslaugų, t. y. mokymo organizavimo ir vykdymo išlaidos.¨       Mokomų darbuotojų darbo užmokesčio išlaidos. Pasiūlymas Paraiškos parengimas – nemokamas, jeigu Jūsų įmonė yra priskiriama prie mažų ir vidutinių kviečiame pasinaudoti galimybe įmonėms gauti paramą iki 75% mokymams Lietuvoje ir Užsienyje.