„Racionalus antibiotikų naudojimas veterinarijoje“ Spausdinti El. paštas
2018-11-24
 
VFA kvalifikacijos kėlimo kursai Spausdinti El. paštas
2018-11-14
 
VMVT IR VFA DIDMENININKŲ SUSITIKIMAS Spausdinti El. paštas
2018-06-01

 

 

Gegužės mėn. 30 dieną susitiko VMVT atstovai (D. Remeika, V. Paulauskas, E. Mecelis, S. Siriukaitis, N. Stankevičienė) ir VFA didmenininkai.

S. Siriukaitis pristatė vetrinarijos farmacijos aktualijų apžvalgą, atsakydamas į 2018-05-23 vykusio VFA didmenininkų atstovų susitikimo metu iškeltus klausimus. Pristatymo metu aptarti veterinarinių vaistų lygiagretaus importo reikalavimai bei terminai, taikomi, vertinant pateiktus prašymus; VMVT kontrolė ir taikomos poveikio priemonės (nuobaudos, jų dydžiai); priminta apie farmacijos vadovo pareigas ir atsakomybes įmonėje; lygiagretaus importo leidimo turėtojo įsipareigojimus farmakologinės budros atveju; pristatytas projektas dėl veterinarinių vaistų tiekimo į rinką nenacionalinėmis pakuotėmis; paaiškinta, kokios ataskaitos turi būti teikiamos VMVT iš firmų, kurios užsiima veterinarinių vaistų pervežimu (logistika).

Po aktualijų apžvalgos plėtota diskusija išdėtytom temom, iškelti klausimai dėl farmacinės veiklos vadovams keliamų reikalavimų, VMVT nustatytų pažeidimų viešinimo, apie Lietuvoje parduotų veterinarinių vaistų pardavimo statistikos viešinimą.

VMVT išdėstė savo nuomonę apie nenacionalinę pakuotę veterinariams vaistams ir lauka VFA pasiūlymų. Asociacijos prezidentas J. J. Jablonskas prižadėjo surenkti susitikimą su asociaijos nariais, aptarti šį klausimą ir pateikti pasiūlymus.

Visą VMVT pateiktą pristatymą galite rasti prie VFA seminarų medžiagos arba paspaudę čia.

 

 

 

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>