Tarptautinis seminaras Spausdinti El. paštas
2015-02-22

                                             

                                                                VET Congress 2015

  Lithuania AB „Kauno Grūdai“ 2015 m. kovo 14 d. organizuoja pirmąjį Lietuvoje Tarptautinį veterinarijos kongresą visoms gyvūnų rūšims „VET Congress 2015 Lithuania“. Renginys vyks verslo ir poilsio centre „Trasalis“, Trakai. Kongresas skirtas tarptautiniu mastu skleisti žinią apie šių dienų veterinarinės medicinos tendencijas, supažindinti su naujausiais gamintojų produktais, ligų gydymo sprendimais, diagnostika bei profilaktika. 

  Renginyje „VET Congress 2015 Lithuania“ vyks prezentacijos, atviros diskusijos, bus atnaujintos veterinarinės žinios aktualiausiais praktiniais klausimais. Planuojama, jog renginyje dalyvaus apie 400 dalyvių. Pranešimus aktualiomis temomis skaitys tarptautiniu mastu pripažintų veterinarinės farmacijos kompanijų, tokių kaip,  MERIAL, „Interchemie“, CEVA, MSD, „MERIDEN Animal health“, ZOETIS, ISABALT, atstovai. Renginio metu nepriklausomi lektoriai pasidalys savo žiniomis bei praktika.  

  Kongrese pranešimai bus skaitomi keturiose sekcijose. Paukštininkystės sekcijoje lektorius Luu Stocker (Nyderlandai) kalbės apie infekcinio bronchito epidemiologiją, dalysis „Poulvac IB QX“ naudojimo patirtimi Europos valstybėse. Dr. Banhidi Gyorgy (Vengrija) skaitys pranešimą apie prevenciją inkubatoriuose: ar yra galimybė juose pagerinti Niukaslio ligos (ND) vakcinacijas? Infekcinio paukščių bronchito situaciją ES apžvelgs Remigijus Baršauskas, jis taip pat kalbės ir apie faktorius, lemiančius paukščių tėvinių ir dedeklių pulkų imuninį statusą. Paukštininkystės sekcijoje apie paukščių sveikatą, ligų prevenciją, mitybą ir lesalus pranešimą skaitys Ir. Ad Merks (Nyderlandai). Sekcijos pranešimus vainikuos Roberto Ščerbavičiaus pranešimas apie paukščių bakterinių ligų biologinę prevenciją ir kontrolę, po pranešimo vyks atvira diskusija su sekcijos lektoriais. 

   Kiaulininkystės sekcijoje dėmesys bus skiriamas aktualiausioms kiaulių ligoms ir šėrimo naujovėms. Dr. Stephen Waite (Jungtinė Karalystė) pasakos apie natūralius pašarų priedus kaip alternatyvą virškinamojo trakto antibiotikams, taip pat pristatys „Fusion“ naujos kartos toksinų surišėją šeriant kiaules. Dr. Daniel Sperling (Jungtinė Karalystė) skaitys pranešimą tema: „Kiaulių plaučiai – ką galima sužinoti?“, o Prof. Carlos Martins (Portugalija) pristatys ypač šiuo metu Lietuvoje aktualią temą – Afrikinis kiaulių maras, grėsmė kiaulių auginimui. Vėliau veterinarijos gydytoja Milena Sevastyianova ir jos kolega Rui Esteves Lopes (Prancūzija) pristatys naujienas gydant kiaulių cirkoviruso 2 tipą (PCV2). Po to Dr. Han Smits (Prancūzija) pateiks naujos geresnės PRRS kontrolės strategijas, o kiaulininkystės sekcijos pranešimus  pabaigs kalbėdamas apie kiaulių epizootinę diarėją.  

  Trečiojoje – galvijininkystės – sekcijoje pranešimus pradės Dr. Alessio Valenza (Italija) aptardamas anovuliarinių karvių (DC) fiziologiją ir priežiūrą. Rui Esteves Lopes (Prancūzija) kalbės apie endektocidus galvijams, o Paul Williams (Jungtinė Karalystė) apie pieninių galvijų naujagimių veršelių ligų priežastis, diagnostiką, gydymą ir ligų prevenciją. Dr. Aloyzas Janušauskas kalbės tema „Metrito valdymas pieninių galvijų ūkiuose. Veiksniai, turintys įtakos metrito pasireiškimui karvėms ir telyčioms, diagnozavimas, profilaktikos priemonės, šiuolaikinės gydymo schemos“. Vėliau veterinarijos gydytojas Vytautas Gudaitis pateiks praktinius pavyzdžius ultragarso panaudojimui gyvulininkystės ūkiuose, o Dr. Arūnas Rutkauskas skaitys pranešimą apie mastito gydymo sėkmės formulę, kuri yra teisingos strategijos pasirinkimas.  

  Paskutiniojoje smulkių naminių gyvūnų sekcijoje pirmoji apie erkių platinamas ligas (EPL), jų prevenciją ir kontrolę pasakos Anne Bollart (Prancūzija). Dr. Kamil Tomsa (Šveicarija) apžvelgs šlapimo takų infekcijas dėmesį skirdamas diagnostikai ir gydymo metodams, taip pat išsamiai papasakos apie šlapimo akmenis, jų diagnostiką ir gydymą. Andzela Lehtla (Estija) kalbės apie šunų ir kačių ragenos ligas, o Sigitas Čižinauskas (Suomija) apie spondylosis deformans ir nugaros skausmus. Vėliau kartu su Dr. Kamil Tomsa (Šveicarija) vyks atviros „apvaliojo stalo“ diskusijos apie šlapimo takų infekcijas. Smulkių naminių gyvūnų sekcijos pranešimus pabaigs Dr. Klaudija Pauliukevičiūtė skaitydama pranešimą apie etišką pardavimą veterinarinės farmacijos versle, taip pat Isabelle Lesponne kalbėdama apie smulkių naminių gyvūnų dermatologiją bei Anne Bollart (Prancūzija) nagrinėdama artritų skausmo suvaldymo temą.  „VET Congress 2015 Lithuania“ metu veterinarijos gydytojams bus įteikiami 8 val. Veterinarinės farmacijos asociacijos pažymėjimai ir vyks pramoginė vakarinė dalis.                  

     Norint dalyvauti kongrese, prašome užsiregistruoti iki vasario 28 d.

     Tel. +370 655 38 417

    El. paštas:  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

 
Nario mokestis Spausdinti El. paštas
2015-01-16

 Gerbiami kolegos, VFA vadovybė perskaičiavo nario mokestį į EURUS

 

          Metinis nario mokestis už 2015 metus:
            fiziniams asmenims   –  28,96 EURŲ (100 Lt)
            juridiniams asmenims – 86,89 EURŲ (300 Lt)

 

 

          Mokėjimo rekvizitai:

          A/S Nr. LT777044060000462663
          AB SEB bankas
          Banko kodas 70440

          Veterinarijos farmacijos asociacijos įm. kodas 125274348

 

Visų prašome laiku pervesti VFA nario mokestį.

VFA vadovybė. 

 

 
Mokymai Spausdinti El. paštas
2014-12-12

 

Gerbiami veterinarijos farmacijos asociacijos nariai, veterinarinių vaistinių, veterinarijos farmacijos firmų darbuotojai,veterinaijos inspektoriai ir privatūs veterinarijos gydytojai!


 Štai ir baigėsi Veterinarijos farmacijos asociacijos ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos bendrai organizuotas seminarų ciklas. Seminarai, klausytojų patogumui , buvo organizuoti Klaipėdoje, Šiauliuose, Kaune ir Vilniuje. Vyko jie VMVT patalpose, o Kaune tradiciškai Veterinarijos akademijoje. Kaip jau matėte iš skelbtos darbotvarkės seminarai vyko visą dieną ir klausytojai gavo 8 valandų sertifikatus. Seminarai buvo nemokami ir asociacija dalyvius vaišino kava ir sumuštiniais. Išsamius pranešimus skaitė farmakologai prof.A.Matusevičius ir doc. G.Daunoras apie vaistinių medžiagų ir vaistų suderi namumą bei žmonėms skirtų vaistų naudojimą veterinarijoje. Valstybinės maist ir veterinarijos tarnybos  vyriausiasis gydytojas inspektorius Sigitas Siriukaitis išsamiai apžvelgė veterinarinę farmaciją reglamentuojančius teisės aktus, naujausius pasiketimus juose. Papsakojo apie tarnybos vykdomą veterinarinių vaistų kontrolę didmeninėse firmose, veterinarijos vaistinėse, pas privacius veterinarijos gydytojus bei gyvūnų augintojus. Nurodė pažeidimus, priimtas poveikio priemones bei numatomus veiksmus padėčiai veterinarinių vaistų prekybos bei naudojimo srityse.
 Įdomius bei išsamius pranešimus apie Veterinarinių vaistų registraciją, Registrą ir registruotus naujai veterinarinius vaistus bei farmakologinio budrumo aktualijas pateikė Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto Veterinarinių vaistų ir biocidų skyriaus vedėjas Arūnas Kaučikas ir šio skyriaus  vyriausioji veterinarijos gydytoja Rasa Judickienė.
 Seminaruose dalyvavę 222 klausytojai prelegentasms uždavvė jiem rūpimus klausimus ir gavo į juos išsamius atsakymus. Klausytojai gerai įvertino seminarų tematiką ir jos pateikmą ir išreiškė npageidavimą ir ateityje sulaukti tokių renginių.
 Veterinarjos farmacijos asociacija sutarė su Valstybinės maisto ir veterinarijos darbuotojais, kad tokio pobūdžio bendri seminarai taps tradiciniais. Veterinarijos farmacijos asociacija į šiuos seminarus kviecia visus veterinarijos gydytojus nepriklausomai nuo jų vykdomos veiklos, žinoma pirmiausiai užsiimančius veterinarine farmacine veikla.
 Nuoširdžiausia padėka  valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovybei bei darbuotojams prisidėjusiems organizuojant šiuos seminarus, seminarų prelegentams ir dalyviams.

Veterinarijos farmacijos asociacijos
Prezidentas
Jurūnas Jonas Jablonskas

 

 
<< Pirmas < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 Kitas > Paskutinis >>