UAB ,,Veta“ – viena pirmųjų privačių veterinarijos kompanijų Spausdinti El. paštas
2014-11-20

 UAB ,,Veta“ pristato jaukią veterinarijos vaistinę - gydyklą

 

UAB ,,Veta“ – viena pirmųjų privačių veterinarijos kompanijų, tiekusių Lietuvos rinkai veterinarinius vaistus bei preparatus, įkurta 1991 m. Vilniaus centre įmonė atidarė veterinarijos vaistinę, prie kurios 1995 m. duris atvėrė ir jauki veterinarijos gydykla.

 

Mūsų vaistinėje galite įsigyti pasaulyje gerai žinomų gamintojų – Zoetis, Krka, Bayer, Merial, Virbac – veterinarinių vaistų, priemonių nuo vidaus ir išorės parazitų, aukščiausios kokybės Hill’s, Royal Canin, Specific, Virbac ėdalų sveikiems šunims ir katėms bei įvairiausių gydomųjų ėdalų gyvūnams, turintiems sveikatos sutrikimų, taip pat šampūnų ir kitų priežiūros bei higienos priemonių Jūsų augintiniams. Mūsų darbuotojai Jūsų numylėtiniui parinks tinkamiausią ėdalą pagal veislę, amžių ir individualius poreikius, mielai konsultuos gyvūnų šėrimo ir auginimo klausimais.

Vaistinėje taip pat prekiaujame aukštos kokybės ekologinei gyvulininkystei skirtais pašarų priedais galvijams, pašarų priedais kiaulėms, pieno pakaitalais, laižomąja druska ir kitais produktais, skirtais gyvuliams bei paukščiams.

Užsukite pas mus ir įsitikinsite, kad radote savo vaistinę! Mus rasite Vilniuje, Kalvarijų g. 62,         tel. 2754196, www.veta.lt.

 
Veterinarijos gydytojo kvalifikacijos kėlimo - mokymo programa Spausdinti El. paštas
2014-11-17

        Gerbiami veterinarijos farmacijos asociacijos nariai,             

 veterinarinių vaistinių, veterinarijos farmacijos firmų darbuotojai!

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba ir Veterinarijos farmacijos asociaciją rengia bendrus valstybinės tarnybos darbuotojų ir dirbančiųjų veterinarijos farmacijoje mokymus.

Seminarai vyks:

2014-12-02
Klaipėdos VMVT patalpose adresu: Kretingos g. 62, Klaipėda.
Registruotis iki 2014-11-30

2014-12-04
Šiaulių VMVT patalpose adresu: Ragainės g. 80, Šiauliai.
Registruotis iki 2014-12-02

2014-12-09
Kaune Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto patalpose adresu: Tilžės 18, Kaunas (Veterinarijos akademijos teritorija)
. Registruotis iki 2014-12-07

2014-12-11
Vilniuje Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto patalpose adresu: J.Kairiūkščio g. 10, Vilnius.
Registruotis iki 2014-12-09

Su Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba sutarta, kad valstybinės tarnybos darbuotojai vykstantys iš  rajonų kvies kartu vykti ir vaistinių bei firmų darbuotojus .Vaistinių ir firmų darbuotojai gali pakviesti kartu vykti ir valstybės tarnybos darbuotojus. Bendraukime!

Kviečiami dalyvauti veterinarijos vaistinių ir veterinarijos farmacijos firmų darbuotojai .
Registruojasi  VFA adresu -
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą ;   tel. +370 698 36784

Pagarbiai
Jurūnas Jonas Jablonskas
VFA prezidentas

Skaityti toliau...
 
Nauja vet. vaistinė Spausdinti El. paštas
2014-11-14

Veterinarijos vaistinė "Pas Dalužę"

Sveiki...

Esame neseniai atsidariusi veterinarinė vaistinė Šakiuose, pačiame miesto centre. Mūsų išskirtinumas - platus asortimentas ir ilgametė panašios veiklos patirtis. Pagrindinė mūsų užduotis - dėmesys klientui ir jo poreikių patenkinimas. Keletas pirmųjų veiklos mėnesių leidžia tikėtis, kad veiklą galėsim plėsti, daryti įvairesnę... Nuoširdus bendravimas, nuoseklios pastangos, tikimės, leis užaugti kartu su klientų mintimis ir norais... 

Dalia Vaišnorienė.  

 

 

 
<< Pirmas < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 Kitas > Paskutinis >>